"... bize yük olmaz"Bizlerden


1970

"... bize yük olmaz diye başladık ". İlk yıllarındadüşük tonajlı makinelerle hizmet verdi. Gelişen Sanayi ve Değişmelere ayak uydurdu.2008

1990 dan bu yana 10-500 ton kapasiteli mobil vinçlerle tüm yurda ve komşu devletlere götürdü hizmetini, kalitesini, presiplerini, işine olan sevgisini.

profesyonellik arayanlara

     38 yildir sektörde yer alan Koca Yusuf, geniş tonajlı araç filosu ile teknik servis ve agir nakliye konusunda uzmanlasmis kadrosuyla Türkiye'de ve Uluslararası alanda hizmet vermeyi sürdürmektedir.


FİRMA TARİHÇESİ

     1970 yılında " ... bize yük olmaz " diye başladı KOCA YUSUF. İlk yıllarında düşük tonajlı makinelerle hizmet verdi. Gelişen sanayiye ve sektörel değişimlere ayak uydurdu.

     1990 yılında şirketleşerek, "KOCA YUSUF VİNÇ İŞLETMELERİ TİC. LTD. ŞTİ.." adını aldı. Bu tarihten bu yana 10 - 500 Ton kapasitede mobil vinçleriyle tüm yurda ve komşu devletlere götürdü hizmetini, kalitesini, prensiplerini, işine olan sevgisini.

     Her söze " önce müşteri memnuniyeti " diyerek başladı.

     En iyi olmak için çalıştı ve mükemmeli yakalamak için hala çalışmakta.

     Trabzon'da ilk olmanın gururunu yaşarken 1970'den beri ulaşmış olduğumuz seviyeye gelmemizi sağlayan ilgi ve güven için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla.
KOCA YUSUF VİNÇ İŞLETMELERİ TİC. LTD. ŞTİ

Firmamiz
Misyonumuz

     Vinç ve nakliyat sektöründe yillardir sahip oldugumuz entellektüel sermayeyi en üst düzeye çikarmak.

Vizyonumuz

     Türkiye de vinç ve nakliyat sektöründe yarattigimiz imaji daha da ileri tasimak.
Uzman kaliteli personel kadromuz, gelismis en son teknolojiyle 24 saat müsterilerimizin hizmetindeyiz.


     Koca Yusuf olarak sektöre damgamizi vurmanin hakli gururunu üzerimizde tasimaktayiz. Fiyat uygunlugu ve dürüst çalismayi kendisine ilke edinmis olan firmamiz, toplam kalite anlayisina sadik kalarak ve konusunda sürekli arastirma, gelistirme ve kalite standartlarina uyarak seçkin bir isme sahip olmustur.

Koca Yusuf Vinç İşletmeleri Tic. Ltd. Şti. © 2008 Copyright