"... bize yük olmaz"Bizlerden


1970

"... bize yük olmaz diye başladık ". İlk yıllarındadüşük tonajlı makinelerle hizmet verdi. Gelişen Sanayi ve Değişmelere ayak uydurdu.2008

1990 dan bu yana 10-500 ton kapasiteli mobil vinçlerle tüm yurda ve komşu devletlere götürdü hizmetini, kalitesini, presiplerini, işine olan sevgisini.
Website counter
profesyonellik arayanlara

     38 yildir sektörde yer alan Koca Yusuf, geniş tonajlı araç filosu ile teknik servis ve agir nakliye konusunda uzmanlasmis kadrosuyla Türkiye'de ve Uluslararası alanda hizmet vermeyi sürdürmektedir.


Kurucumuzun MesajI" Dürüstlük Temelleri Üzerine Kurduğumuz, Alın terimiz ile büyüttüğümüz Koca Yusuf artık adımızın önüne geçmiştir. Ona layık olmak, prensiplerimizden ödün vermeden yarınları düşünmek, sadece ve sadece müşteri memnuniyeti ile olacaktır. "

"... bize yük olmaz "

Saygılarımla.


     "GÜÇLÜ HİZMET KADROMUZ 7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDE:  İş sonrası müşteri desteği konusuna gereken önemi veren firmamız bu amaç için gerekli tüm araç, ekipman ve kadroya sahiptir. Vinç ve forklift konularında geniş bir hizmet kadrosu ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

     Teknisyeninden işçisine tüm eğitimlerini almış personelimiz profesyonel hizmet desteğini vermek için daima emrinizdedir. 

     Sürekli gelişimde kendini yenileyen,hep daha kaliteli hizmet sunan .Temel yetenekleri ve stratejik yaklaşım tarzıyla müşterilerini ve toplumu doğru yönlendiren ve bilinçlendiren duyarlı ve örnek bir kuruluş olmak için daha çok çalışıyoruz.

Koca Yusuf Vinç İşletmeleri Tic. Ltd. Şti. © 2008 Copyright